Warning: The magic method Merlin_Logger::__wakeup() must have public visibility in /home/cagdasne/public_html/wp-content/themes/abctots/includes/merlin/includes/class-merlin-logger.php on line 194
Hizmetlerimiz – Çagdas Önem Anaokulu

Hizmetlerimiz

Tüm çocuklar için Güvenli ve Sağlıklı öğrenme ortamı

Sınırlı sayıda kontenjanımız için siz de başvurun. Çocuğunuzu güvenerek teslim edeceğiniz, uzman eğitimci kadrosu ile eğitim hayatına ilk adımlarını başarıyla atmasını sağlayalım. Minik kuzunuzun spordan sanata türlü etkinliklerle hem bedensel hem de ruhsal ilerlemesine  siz de şaşıracaksınız.

Okul öncesi çocuğunun gelişimi için en temel ihtiyaçlardan bir diğeri de hareket ihtiyacıdır. Çocuğun hayal gücünü uyandıran tek şey faaliyette bulunmaktır. Bu bakımdan oyun, çocuğun öğretilmeden öğrenebildiği yollardan biridir.

img-fluid

Hizmetlerimiz

img-fluid

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitime ilk adımlarını atan miniklerin ve değerli ailelerin taleplerini biliyoruz. Güven ve sevgiyle doğru eğitimde buluşturuyoruz.

Çok sayıda anaokulunun içinde bizi tercih etmeniz için kaliteli ve güven veren bir kurum olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Özel etkinliklerle harmanladığımız ders saatlerimizde müzikten davranışa, beslenmeden eğitici oyunlara kadar kaliteli vakit geçiren miniklerin eğitim hayatlarındaki ilk tecrübelerini sevgiyle geçirmelerini sağlıyoruz.