Eğitim

İlgi Çekici Öğrenme Ortamı

ÇOCUĞUNUZ ÖZGÜVENİNİ, BAĞIMSIZLIĞINI VE DİLİNİ GELİŞTİRECEK

Etkinliklerimiz; çocuğun grup içerisindeki dinamikten kopmadan, bireysel farklılıklarının desteklenmesi amacına dayanır. Çocuklarımızın ilgilerine, dil seviyelerine ve gelişim özelliklerine göre; İngilizce hikâye ve masal kitapları, dramalar, şarkılar, tekerlemeler ve dijital öğrenme araçlarını kullanıyoruz.

  • Çocukları gerçek yaşam koşullarına hazırlar.
  • Eğitimimiz bilim ve sanat temellidir.
  • Etkinliklerimiz yaşamın içinden seçilir.
img-fluid
img-fluid

Eğitim Planımız

Programımız oyun ve sorgulama temelli bir yapıya sahiptir. Günlük programımızda öğrencilerimizin sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyici olarak sınıf içinde ve açık alanda oyun zamanları bulunmaktadır. Buna ek olarak, eğitim kadromuz tarafından eğitim hedefleri göz önünde bulundurularak özenle planlanan, yapılandırılmış oyunlar da derslerimizin vazgeçilmez bir parçasıdır.

0

Profesyonel

0

Mutlu Aile

0

Öğrenci

Eğitim öğretim planlamalarında, bireysel farklılıkları destekleyerek geliştirmeyi hedef alan Düşünme Becerileri Eğitim Modeli uygulanmaktadır.

Eğitimci ve özel eğitime de önem veren okul kurucularımızın yüksek standartlara sahip vizyonuyla öğrencilerimize ve velilerimize hizmet veriyoruz.

Eğitim alanında güncel, bilimsel çıkarımları yakalama adına teknolojiden, çeşitli oyunlara kendimizi yeniliyoruz. Miniklere faydalı olacak her türlü işe varız diyoruz. Bu açıdan geniş bir skalada faaliyet göstermeyi hedefliyoruz.

Nitelikli personel

ÖZEL SEÇİLEN EĞİTİMCİLERİMİZ KENDİ EĞİTİMLERİNİ DE HER ZAMAN GÜNCELLİYOR.

Çağdaş Önem Anaokulu’ndaki eğitimin temelinde oyun önemli bir yer tutar. Çocukların, öğretmen ve arkadaşları ile duygu bağı kurduğu, sosyal, duygusal, bilişsel, dil ve öz bakım becerilerinin gelişmesine olanak sağlayan, çağdaş eğitim yöntemleri ile desteklenmiş bir eğitim programı uygulanır.